shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0 MKD
View Cart Check Out

Прв Тим

Одбрана

23

Амир Билали

одбрана
2

Мерис Факиќ

одбрана
3

Александер Борха Кордоба

Централен дефанзивец
27

Момчило Рашо

Централен дефанзивец
6

Себастијан Херера

Централен дефанзивец
4

Деан Митрев

одбрана
2

Леон Најдовски

Централен дефанзивец

Среден ред

/

Андреј Лазаров

играч за врска
20

Миле Тодоров

играч за врска
21

Кристијан Ацковски

играч за врска
24

Душко Трајчевски

играч за врска
10

Бојан Најденов

играч за врска
8

Филип Дурански

играч за врска
7

Суад Сахити

Десно Крило
18

Елиф Елмаз

играч за врска